1. Příprava prodeje

Prvotním krokem je stanovení tržní ceny Vaší nemovitosti a její příprava k prodeji. To je základem úspěchu.


ceny-bytu-Q42017Stanovení tržní ceny

Základním kamenem úspěšného obchodu je optimálně stanovená tržní cena. Díky správně nastavené ceně, která nebude příliš nízká, ani přehnaně vysoká bude vaše nemovitost konkurenceschopná a díky tomu se zvýší prodejní šance a urychlí prodej. Navrhnu vám tržní cenu, která vám z prodeje přinese maximální možnou částku.

 

 

 


Obr_1

 

Příprava k prezentaci

Často podceňovaná fáze prodeje. Připravit nemovitost k prodeji je dalším velmi důležitým krokem. Nemovitost musí každopádně v první řadě vizuálně perfektně vypadat a o to se samozřejmě postarám, ale jen to nestačí. Je nutné dále zkompletovat veškeré technické a právní informace o nemovitosti a odstranit případné nesrovnalosti v zápisech na katastru nemovitostí.

 


Matterport

 

Nafocení nemovitosti a příprava inzerce

Pořídit fotky nemovitosti do prodejního inzerátu přece není tak těžké! Stačí vzít mobil a blejsknout s ním pár fotek a je hotovo. Hotovo kvalitně? Ne! Věřte, že za focením interiéru se skrývá více. Každý profesionální realitní makléř ví, že to nestačí ani z daleka. Proto při focení nemovitostí spolupracuji s profesionálními fotografy. Realizuji letecké záběry z dronu nebo virtuální prohlídky tzv. Matterport. Vše pro profesionální a špičkovou prezentaci Vaší nemovitosti

Kontaktní formulář