Prodej, Pozemky pro bydlení, 752 m² - Heřmanice, Ev.č.: 00130rezervováno

IMG_4020

V Exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji krásný, rovinatý a celodenně osluněný pozemek s jihovýchodní orientací v obci Heřmanice vzdálené jen 6 km od Frýdlantu v Čechách a 16 km od Liberce.

Pozemek se skládá z parcely č. 184/1 o výměře 752 m2 (trvalý travní porost), která je podle aktuálního územního plánu zařazena do ploch s funkčním využitím „rodinné domy venkovské„ - bydlení v rodinných domech nebo stavbách rodinné rekreace. K pozemku bylo vydáno stavební povolení pro výstavbu nepodsklepeného jednopodlažního rodinného domu s navazujícím skladem zahradního nářadí o dispozici 3 kk a zastavěnou plochou 135 m2.

V případě zájmu je možno projekt včetně stavebního povolení a kompletní stavební dokumentace zdarma přenechat. Lze tedy ihned začít stavět.

Ze sítí je možno pozemek napojit na vodovodní přípojku a elektrickou rozvodnou síť, ke kterým již bylo vydáno povolení k připojení. Odkanalizování je řešeno ČOV se vsakem.

Pozemek se nachází v okrajové části Heřmanic jen 1,2 km od obce Dětřichov, kde najdeme obchod s potravinami, ZŠ a MŠ, které jsou vzdáleny od pozemku pouhé 2 min. jízdy autem (1,7 km). Na autobusovou zastávku se spojením do Frýdlantu nebo Dětřichova (ZŠ a MŠ) je to pouhých 7 min chůze (480 m).

Pozemek pro jeho skvělou polohu a optimální velikost vřele doporučuji a věřím, že novým majitelům nabídne překrásné a šťastné bydlení.

Nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak pro rekreaci nebo investici a je možno ji financovat hypotečním úvěrem do 80% LTV.

Financování jako přední hypoteční specialista s 13 - ti lety praxe rád zdarma zajistím za exkluzivních VIP podmínek.

Pro více info mne neváhejte kontaktovat. Veškeré Vaše dotazy rád zodpovím.

 

Soubory ke stažení

HermanicePozemek

 

Základní informace
KategoriePozemky pro bydleníZástavbaObytná
LokalitaHeřmaniceKomunikaceAsfaltová
OkresLiberecDopravaVlak, Autobus
Plocha pozemku752 m²VodaDálkový vodovod
StavbaRodinný důmElektřina230V, 400V
Poloha objektuSamostatnýOdpadČOV pro celý objekt