Prodej, Pozemky pro bydlení, 941 m² - Liberec XX-Ostašov, Ev.č.: 00133rezervováno

foto4 (kopie)

V Exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji pěkný rovný pozemek v Ostašově u Liberce na ulici Ostašovská. Pozemek se skládá z parcely č. 535/1 o výměře 941 m2, která je podle aktuálního územního plánu zařazena do BV (bydlení všeobecné), předměstská zástavba a je možné na něm postavit až dvoupodlažní rodinný dům.

Jako bonus se k pozemku nabízí ještě parcela č. 505/29 o výměře 762 m2 (trvalý travní porost), která tvoří se stavebním pozemkem funkční celek a je využitelná jako zahrada.

Celková zastavitelnost pozemku činí 20% s podmínkou zachování 60% zeleně, což vzhledem k jeho velikosti skýtá spoustu možností k využití s bezproblémovým splněním podmínek pro zeleň.

Ze sítí je ve výstavbě elektřina na hranici pozemku, vodovod přes ulici. Kanalizace v tuto chvíli není, ale dle platného územního plánu je plánováno její prodloužení až k této lokalitě. Aktuálně lze tedy odpady řešit vlastní ČOV.

Pozemek se nachází v klidné okrajové části Ostašova s překrásným výhledem na Ještěd.
Ve vzdálenosti necelých 2 km se nachází nákupní centrum Géčko se spoustou obchodů. Zároveň se ve vzdálenosti pouhých 1,5 km nabízí přírodní park Ještěd, který láká ke krásným procházkám. ZŠ a MŠ se nachází ve vzdálenosti pouhých 630 m od pozemku a na autobusovou zastávku je to pouhých 200 m.

Pozemek pro jeho skvělou polohu a optimální velikost vřele doporučuji a věřím, že novým majitelům nabídne překrásné a šťastné bydlení.

Nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak na investici a je možno ji financovat hypotečním úvěrem do 80% LTV.

Financování jako přední hypoteční specialista s 13 - ti lety praxe rád zdarma zajistím za exkluzivních VIP podmínek.

Pro více info mne neváhejte kontaktovat. Veškeré Vaše dotazy rád zodpovím.

 

Soubory ke stažení

video-48s

 

Základní informace
KategoriePozemky pro bydleníZástavbaObchodní a obytná
LokalitaOstašovská 137, Liberec - Liberec XX-OstašovKomunikaceAsfaltová
OkresLiberecDopravaSilnice, MHD, Autobus
Plocha pozemku941 m²VodaDálkový vodovod
StavbaRodinný důmElektřina400V
Poloha objektuSamostatnýOdpadČOV pro celý objekt