Prodej, Rodinné domy, 134 m² + garáž 42 m² + pozemek 1020 m² - Liberec VII-Horní Růžodol, Ev.č.: 001068 970 000 Kč

V exkluzivním zastoupení majitelů Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům, a s ním i možnost bydlení ve vyhledávané a lukrativní lokalitě Horního Růžodolu v Liberci.

Nabízený rodinný dům disponuje příjemnou rozlehlou zahradou, na které se nachází nová dřevěná pergola pro letní posezení s grilem, ovocné stromy, velký skleník a prostorná dvoj garáž.

V roce 2018 proběhla kompletní rekonstrukce interiéru domu v PP, a pokračovalo se dále rekonstrukcí podkroví domu, která je téměř dokončena. Po rekonstrukci se dům a zejména přízemí nachází v dobrém stavebně technickém stavu. Dům je zateplený s plastovými okny a velmi úsporným provozem.

Dispozičně je dům řešen jako 5+1. V přízemí se nachází vstupní chodba se schodištěm do patra. Dále samostatné WC (1,3 m2), prostorná koupelna (6,4 m2), kuchyň vybavená moderními spotřebiči (11,6 m2), obývací pokoj (14,9 m2), ložnice (15,4 m2) a samostatný pokoj (12,5 m2). V obytném podkroví se nachází prostorná chodba (11,2 m2), která může velmi dobře posloužit k odpočinku a relaxaci, a vytvoření pracovního koutu. Dále se zde nachází rozlehlý pokoj (26,6 m2) a menší pokoj (11,6 m2). Z chodby se pak vchází do prostor se schodištěm pro vstup na velmi prostornou půdu, která nabízí možnost vybudování dalších pokojů nebo skýtá velké úložné prostory.

Doporučuji projít si dům i pomocí virtuální prohlídky, která je Vám k dispozici ve fotografiích.

Ze sítí je dům napojen na elektrickou, plynovou, vodovodní a kanalizační přípojku. Ohřev vody a vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Rozlehlá střecha pak umožňuje instalaci FVE o dostatečné kapacitě.

Bydlení Vám kromě krásné a prostorné zahrady zpříjemní například blízký sportovní areál u Home Credit arény (8 minut chůze), dětské hřiště v Gagarinově ulici (5 minut chůze), osvěžení v letních dnech Vám může nabídnout koupaliště Vápenka (10 minut chůze). Spojení s městem nebo nedalekým Ještědem pak v rámci MHD zajišťuje tramvaj kdy na nejbližší zastávku je to pouhých 6 minut chůze.

Rodinný dům je možno financovat hypotečním úvěrem do 90% LTV. Financování jako přední hypoteční specialista s 13 - ti lety praxe rád zdarma zajistím za exkluzivních VIP podmínek.

Pro bližší info nebo sjednání termínu prohlídky domu mne neváhejte kontaktovat. Rád Vám tuto velmi zajímavou nemovitost představím.

Základní informace
KategorieRodinné domyUmístění objektuKlidná část obce
LokalitaMáchova 324/36, Liberec - Liberec VII-Horní RůžodolZástavbaObytná
OkresLiberecEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Náklady na bydlení5.600,- Kč (plyn, voda, elektřina)ZařízenýČástečně
Velikost5 a více pokojůGarážAno
Plocha užitná134 m²Počet garáží2
Plocha podlahová153 m²Výtahne
Plocha pozemku1.020 m²KomunikaceAsfaltová
Plocha zastavěná103 m²TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelové rozvody
Plocha zahrady825 m²DopravaSilnice, MHD, Autobus
Plocha nebytových prostor42 m²VodaDálkový vodovod
Počet podlaží2Elektřina230V, 400V
Stav objektuDobrýPlynPlynovod
BudovaCihlováOdpadVeřejná kanalizace
Typ domuPřízemníTopeníÚstřední plynové
Poloha objektuSamostatný